сім пара. практикуємо стосунки ХотВайф. наш напрямок: МЖ+М(М)
Recent Updates
 • спілкуємось практично он-лайн в телеграмі @SeNat_44
  якщо ви маєте бажання з нами поспілкуватись чи у вас є пропозиції зустрічі з нами - напишіть нам. там ми відповімо вам досить швидко. просто обов'язково вкажіть що ви звідси
  бо ЦЕЙ сайт не належить до розряду "дуже цікавих", і ми лише час від часу "заглядуємо" сюди.
  View translation
  спілкуємось практично он-лайн в телеграмі @SeNat_44 якщо ви маєте бажання з нами поспілкуватись чи у вас є пропозиції зустрічі з нами - напишіть нам. там ми відповімо вам досить швидко. просто обов'язково вкажіть що ви звідси бо ЦЕЙ сайт не належить до розряду "дуже цікавих", і ми лише час від часу "заглядуємо" сюди.
  1
  1 Comments 0 Shares
  Like
  Comment
  Share
 • РОЗДУМИ ПРО ...
  вже давно ходить по голові така думка: а що так сильно змінилось у головах сучасних мужичків що вони стали такими обалдуями? чим вони мотивуються в своїх вчинках? це все по поводу теперішніх "знайомств". тобто--спробах познайомитись з жінкою чи парою(маю на увазі - сімейною.). просто вже кілька років підряд спостерігаю таку тенденцію: нове знайомство: привіт і тд. кілька повідомлень стосовно параметрів/соц-статус/щоцікавить і... далі, як завжди, спроба отримати номер телефону/прохання показати фото... вже одне ЦЕ приводить до недорозуміння. ну нахєра тобі номер телефону? про ЩО можна говорити з незнайомою людиною(від слова АБСОЛЮТНО незнайомою!) по телефону? про погоду? ціни на біржевих ринках? чи хвастатись новим рецептом заокеанського салату з хєрзнаякимиінградієнтами іневідомимисмаковимиякостями? ПРО ЩО??? щоб сказати пару слів і просто щоб пересвідчитись що розмовляєш з жінкою? так мені не тяжко назвати номер що тримаю саме ДЛЯ ТАКИХ долбодятлів в одному з старих телефонів і ввімкнути його. чи любий М запросто попросить подружку-сусідку-сестру "зіграти роль" його дружини і підтвердити ВСЕ ЩО ТИ ЗАХОЧЕШ щоб було тобі підтвердження! і фото не проблема тобі надіслати ЛЮБЕ! завантажене з любого акаунту в інстаграмі! і вірогідність що ти знаєш якусь Раміну Лопез з Аргентини наближається до безкінечного нуля! а ЩО ЦЕ ТОБІ дасть?
  але пішла ще й інша теденція. перекинулись кількома повідомленнями з "перервами " між відправкою/прочитанням у кілька годин, і читаю: не маю часу: на роботі/повернуласьдружинаневтемі/закермом тощо... пізніше напишу. і —по простому - зникає. на кілька днів. ні, воно в мережі постійно з'являється! але черга до тебе доходить через 3-5 днів. і типу: вибач, закрутився, то коли зустрінемось-бла-бла-бла..!
  ви, курва, йобнулись вже зовсім??? ви надієєтесь що вас хтось ЧЕКАТИМЕ? чи може думаєте що ви стали таким НЕВІДПОРНО ЦІКАВИМ після своїх кілька речень що прямо "врізались в мою пам'ять"? я видаляю такі переписки через добу мовчанки. а він долбодятел пише що ми СПІЛКУВАЛИСЬ. ТИЖДЕНЬ ТОМУ. Я ВАСЯ З ТИХОПЕРДІНСЬКА (чи мухосранська) і дивується "як його можна було забути???"
  мущинки, ви вже якось визначтесь! або ви ЗНАЙОМИТЕСЬ І ЗНАЙОМСТВО у вас В ПЕРШОЧЕРГОВОМУ пріоритеті(поки не добалакаєтесь або не отримаєте тверде"НІ"), чи - не дивуйтесь коли вам кажуть : ви ніхто і звати вас НІЯК після ваших "пропаж" бо такі "горе-коханці" НЕ ПОТРІБНІ ЖОДНІЙ ЖІНЦІ! і — ТИМ ПАЧЕ СІМ/ПАРІ!
  View translation
  РОЗДУМИ ПРО ... вже давно ходить по голові така думка: а що так сильно змінилось у головах сучасних мужичків що вони стали такими обалдуями? чим вони мотивуються в своїх вчинках? це все по поводу теперішніх "знайомств". тобто--спробах познайомитись з жінкою чи парою(маю на увазі - сімейною.). просто вже кілька років підряд спостерігаю таку тенденцію: нове знайомство: привіт і тд. кілька повідомлень стосовно параметрів/соц-статус/щоцікавить і... далі, як завжди, спроба отримати номер телефону/прохання показати фото... вже одне ЦЕ приводить до недорозуміння. ну нахєра тобі номер телефону? про ЩО можна говорити з незнайомою людиною(від слова АБСОЛЮТНО незнайомою!) по телефону? про погоду? ціни на біржевих ринках? чи хвастатись новим рецептом заокеанського салату з хєрзнаякимиінградієнтами іневідомимисмаковимиякостями? ПРО ЩО??? щоб сказати пару слів і просто щоб пересвідчитись що розмовляєш з жінкою? так мені не тяжко назвати номер що тримаю саме ДЛЯ ТАКИХ долбодятлів в одному з старих телефонів і ввімкнути його. чи любий М запросто попросить подружку-сусідку-сестру "зіграти роль" його дружини і підтвердити ВСЕ ЩО ТИ ЗАХОЧЕШ щоб було тобі підтвердження! і фото не проблема тобі надіслати ЛЮБЕ! завантажене з любого акаунту в інстаграмі! і вірогідність що ти знаєш якусь Раміну Лопез з Аргентини наближається до безкінечного нуля! а ЩО ЦЕ ТОБІ дасть? але пішла ще й інша теденція. перекинулись кількома повідомленнями з "перервами " між відправкою/прочитанням у кілька годин, і читаю: не маю часу: на роботі/повернуласьдружинаневтемі/закермом тощо... пізніше напишу. і —по простому - зникає. на кілька днів. ні, воно в мережі постійно з'являється! але черга до тебе доходить через 3-5 днів. і типу: вибач, закрутився, то коли зустрінемось-бла-бла-бла..! ви, курва, йобнулись вже зовсім??? ви надієєтесь що вас хтось ЧЕКАТИМЕ? чи може думаєте що ви стали таким НЕВІДПОРНО ЦІКАВИМ після своїх кілька речень що прямо "врізались в мою пам'ять"? я видаляю такі переписки через добу мовчанки. а він долбодятел пише що ми СПІЛКУВАЛИСЬ. ТИЖДЕНЬ ТОМУ. Я ВАСЯ З ТИХОПЕРДІНСЬКА (чи мухосранська) і дивується "як його можна було забути???" мущинки, ви вже якось визначтесь! або ви ЗНАЙОМИТЕСЬ І ЗНАЙОМСТВО у вас В ПЕРШОЧЕРГОВОМУ пріоритеті(поки не добалакаєтесь або не отримаєте тверде"НІ"), чи - не дивуйтесь коли вам кажуть : ви ніхто і звати вас НІЯК після ваших "пропаж" бо такі "горе-коханці" НЕ ПОТРІБНІ ЖОДНІЙ ЖІНЦІ! і — ТИМ ПАЧЕ СІМ/ПАРІ!
  2
  0 Comments 0 Shares
  Like
  Comment
  Share
 • 11
  0 Comments 0 Shares
  Like
  Comment
  Share
 • 1. РЕАЛЬНА сімейна пара. Не свинг, а саме HOTwife/cuckolding.
  Є досвід зустрічей "по темі".
  спілкуємось в телеграмі. равлик нік.
  Волинь. Шацьк...
  2. Ж 43/153/80(пишка)/4-й/натуралка. мультиоргазмова, сквіртує(без "додаткових" стимуляцій). М 59 гетеро
  3. шукаємо мужчину для "задоволення" нашої Ж. при і з участю супруга.
  цікавлять М 25+ з орг 17+ см, поголені в паху, з досвідом "в темі". не проти зустрічі з двома М гетероорієнтації. мешканці тільки нашого регіону: зустрічі "на один раз" НЕ ЦІКАВЛЯТЬ!(тобто: проїздом/командировочні або "при нагоді").
  любить ОРАЛ,обов’язково з фінішем, класично. анал не одразу і не з усіма. обожнює спєрму. не цікавлять обіцянки зробити куні: має вдосталь.
  цікавить “тривалий стояк”, багато спєрми і багатоциклічність. “камасутра” для нас давно відійшла на “задній план”. просто: добрий, змістовний трах!
  для зустрічей НЕ ВИЇЗДЖАЄМО. тільки на своїй території. відповідно дорога/місце/”поляна” і т.д. – ваш “клопіт”(з нашою допомогою).
  ми давно перестали "вірити в дружбу за такими інтересами", тому не шукаємо друга сім'ї. а людину що періодично ставатиме для нашої Ж легальним коханцем на день/ніч(залежатиме від його спроможностей).
  груповуха, чи свінг справа так чи інакше витратна. І якщо когось з М це бентежить - виберіть собі якесь інше хоббі: доміно чи шахи наприклад.
  не комерція, але “на шару/халяву” не розраховуйте.
  View translation
  1. РЕАЛЬНА сімейна пара. Не свинг, а саме HOTwife/cuckolding. Є досвід зустрічей "по темі". спілкуємось в телеграмі. равлик нік. Волинь. Шацьк... 2. Ж 43/153/80(пишка)/4-й/натуралка. мультиоргазмова, сквіртує(без "додаткових" стимуляцій). М 59 гетеро 3. шукаємо мужчину для "задоволення" нашої Ж. при і з участю супруга. цікавлять М 25+ з орг 17+ см, поголені в паху, з досвідом "в темі". не проти зустрічі з двома М гетероорієнтації. мешканці тільки нашого регіону: зустрічі "на один раз" НЕ ЦІКАВЛЯТЬ!(тобто: проїздом/командировочні або "при нагоді"). любить ОРАЛ,обов’язково з фінішем, класично. анал не одразу і не з усіма. обожнює спєрму. не цікавлять обіцянки зробити куні: має вдосталь. цікавить “тривалий стояк”, багато спєрми і багатоциклічність. “камасутра” для нас давно відійшла на “задній план”. просто: добрий, змістовний трах! для зустрічей НЕ ВИЇЗДЖАЄМО. тільки на своїй території. відповідно дорога/місце/”поляна” і т.д. – ваш “клопіт”(з нашою допомогою). ми давно перестали "вірити в дружбу за такими інтересами", тому не шукаємо друга сім'ї. а людину що періодично ставатиме для нашої Ж легальним коханцем на день/ніч(залежатиме від його спроможностей). груповуха, чи свінг справа так чи інакше витратна. І якщо когось з М це бентежить - виберіть собі якесь інше хоббі: доміно чи шахи наприклад. не комерція, але “на шару/халяву” не розраховуйте.
  3
  0 Comments 0 Shares
  Like
  Comment
  Share
 • 4
  1 Comments 0 Shares
  Like
  Comment
  Share
 • 4
  0 Comments 0 Shares
  Like
  Comment
  Share
 • з Новим роком!
  View translation
  з Новим роком!
  3
  0 Comments 0 Shares
  Like
  Comment
  Share
 • 9
  1 Comments 0 Shares
  Like
  Comment
  Share
 • СПІЛКУЄМОСЬ в основному В ТЕЛЕГРАМІ!
  Сім/пара. в пошуці партнерів для МЖ+М(М). Волинь. околиці Шацька.
  використовуємо vpn, тому місце входу може показувати довільне.
  шукаємо партнера(рів) в віці 35-50р.р, з органом в межах 16-18см(віддам перевагу товстішим) обов’язково поголеного в паху, з фігурою “НЕАполона”. не скнару, цікавого в спілкуванні і без “проблем”в сім/плані. не відмовимось від зустрічі з двома М (але під час зустрічі строго гетеро!). обов’язковий попередній обмін фото(ще краще — відео!) матеріалами: геніталії, оргазми(спєрма). ваше обличчя мало цікавить: ми самі не уроди, заміж за вас ВИДАВАТИ нашу жінку НЕ ЗБИРАЄМОСЬ, і дітей від вас НАРОДЖУВАТИ в планах НЕМАЄ. тож ваша днк нас не цікавить(розраховуємо на взаємність і з вашого боку!)
  на зустрічі НЕ ВИЇЗДЖАЄМО.
  обов’язково наявний досвід: ми не “навчально-тренувальний центр” для “охочих спробувати” і не полігон для тренувань.
  люблю ОРАЛ(обов’язково з фінішем!), класично. анал не одразу. мене не цікавлять обіцянки зробити куні: краще супруга ви не зробите.
  цікавить “тривалий стояк”, багато спєрми і багатоциклічність. “камасутра” для мене давно відійшла на “задній план”. просто: добрий, змістовний трах в пару членів!
  не комерція, але “на халяву” не розраховуйте.
  View translation
  СПІЛКУЄМОСЬ в основному В ТЕЛЕГРАМІ! Сім/пара. в пошуці партнерів для МЖ+М(М). Волинь. околиці Шацька. використовуємо vpn, тому місце входу може показувати довільне. шукаємо партнера(рів) в віці 35-50р.р, з органом в межах 16-18см(віддам перевагу товстішим) обов’язково поголеного в паху, з фігурою “НЕАполона”. не скнару, цікавого в спілкуванні і без “проблем”в сім/плані. не відмовимось від зустрічі з двома М (але під час зустрічі строго гетеро!). обов’язковий попередній обмін фото(ще краще — відео!) матеріалами: геніталії, оргазми(спєрма). ваше обличчя мало цікавить: ми самі не уроди, заміж за вас ВИДАВАТИ нашу жінку НЕ ЗБИРАЄМОСЬ, і дітей від вас НАРОДЖУВАТИ в планах НЕМАЄ. тож ваша днк нас не цікавить(розраховуємо на взаємність і з вашого боку!) на зустрічі НЕ ВИЇЗДЖАЄМО. обов’язково наявний досвід: ми не “навчально-тренувальний центр” для “охочих спробувати” і не полігон для тренувань. люблю ОРАЛ(обов’язково з фінішем!), класично. анал не одразу. мене не цікавлять обіцянки зробити куні: краще супруга ви не зробите. цікавить “тривалий стояк”, багато спєрми і багатоциклічність. “камасутра” для мене давно відійшла на “задній план”. просто: добрий, змістовний трах в пару членів! не комерція, але “на халяву” не розраховуйте.
  0 Comments 0 Shares
  Like
  Comment
  Share
More Stories
Chat